Červenec 2008

plakát

21. července 2008 v 12:07 novinky

21.7. 2008

21. července 2008 v 9:31 novinky
Plakáty na 3.ročník open air festu ROCK POD HRÁZÍ už se postupně objevují a výše vstupu na nich uvedená není žádným tiskařským šotkem, je to skutečně pouhých 99,- kč !!!
(pozn. - ještě by možná stálo zato upozornit, že celá tato akce je na místní poměry nezávislá, tzn. NENÍ zahrnuta v žádném místním "kulturním" projektu a NENÍ dotována "oranžovými" ani jinak podobně zabarvenými penězi - což ovšem nevylučuje účast sponzorů a jejich štědré finanční či hmotné dary....:-)

16.7. 2008

16. července 2008 v 12:56 novinky
Zdar, tak na plakátech se usilovně pracuje, co nevidět budou viset. Kapely by měly začít své účinkování od 18. hodin, přijít však lze samozřejmě i o dost dříve, občerstvení je zajištěno. Výše vstupného by pak neměla pokořit magickou "stovku", a pokud náhodou ano, tak jen o nějaký ten halíř - ještě upřesním. Je připraven i orientační časový rozpis pro jednotlivé kapely, který sem co nevidět hodím, a který bude samozřejmě vylepen pro informaci i v místě konání. Akce se koná za každého počasí - za deště a sněžení se přesouvá do přilehlého sálu místní hospody - ale doufejme, že se počasí a všchno kolem zadaří jako v loňském roce.
V případě jakýchkoliv dotazů by měl fungovat mail: rockpodhrazi@seznam.cz

změna

14. července 2008 v 9:46 novinky
Drobná změna ve složení kapel - BRETT je, bohužel i přes předběžné potvrzení termínu, povinován jinou akcí, více než plnohodnotnou náhradou za něj budiž kapela KRYT
A startovní pole uzavírá strakonická HC grupa WITH CARE